Schoolvakanties
  • 2019-2020
  • 2020-2021
  • 2018-2019
 Herfstvakantie  zaterdag 19 oktober 2019  t/m zondag 27 oktober 2019
 Kerstvakantie  zaterdag 21 december 2019  t/m zondag 5 januari 2020
 Voorjaarsvakantie  zaterdag 22 februari 2020  t/m zondag 1 maart 2020
 Paasvakantie  vrijdag 10 april 2020  t/m maandag 13 april 2020
 Meivakantie  donderdag 23 april 2020  t/m dinsdag 5 mei 2020
 Hemelvaart  donderdag 21 mei 2020  t/m zondag 24 mei 2020
 Pinksteren  zaterdag 30 mei 2020  t/m maandag 1 juni 2020
 Zomervakantie  zaterdag 18 juli 2020  t/m zondag 30 augustus 2020
 Herfstvakantie  zaterdag 17 oktober 2020  t/m zondag 25 oktober 2020
 Kerstvakantie  Zaterdag 19 december 2020  t/m zondag 3 januari 2021
 Voorjaarsvakantie  zaterdag 20 februari 2021  t/m zondag 28 februari 2021
 Meivakantie  zaterdag 1 mei 2021  t/m zondag 9 mei 2021
 Zomervakantie  zaterdag 17 juli 2021  t/m zondag 29 augustus 2021
Dit zijn de standaardvakantiedagen van de Rijksoverheid voor regio Midden. De definitieve vakantieregeling wordt voorgesteld door Fokor voor de regio Rotterdam en vastgesteld door de MR.
 Herfstvakantie  zaterdag 20 oktober 2018  t/m zondag 28 oktober 2018
 Kerstvakantie  zaterdag 22 december 2018  t/m zondag 6 januari 2019
 Voorjaarsvakantie  zaterdag 23 februari 2019  t/m zondag 3 maart 2019
 Let op!  Goede vrijdag was een reguliere lesdag!
 Meivakantie  zaterdag 20 april 2019 t/m zondag 5 mei 2019
 Hemelvaart  donderdag 30 mei 2019  t/m zondag 2 juni 2019
 Pinksteren  zaterdag 8 juni 2019  t/m maandag 10 juni 2019
 Zomervakantie  zaterdag 20 juli 2019  t/m zondag 1 september 2019
Lestijden
  • 50-minuten rooster
  • 40-minuten rooster
 1ste uur  08.30 uur  tot 09.20 uur
 2de uur  09.20 uur  tot 10.10 uur
 pauze  10.10 uur  tot 10.30 uur
 3de uur  10.30 uur  tot 11.20 uur
 4de uur  11.20 uur  tot 12.10 uur
 pauze  12.10 uur  tot 12.50 uur
 5de uur  12.50 uur  tot 13.40 uur
 6de uur  13.40 uur  tot 14.30 uur
 7de uur  14.30 uur  tot 15.15 uur
 8ste uur  15.25 uur  tot 16.10 uur
 9de uur  16.10 uur  tot 17.00 uur
 1ste uur  08.30 uur  tot 09.10 uur
 2de uur  09.10 uur  tot 09.50 uur
 pauze  09.50 uur  tot 10.10 uur
 3de uur  10.10 uur  tot 10.50 uur
 4de uur  10.50 uur  tot 11.30 uur
 pauze  11.30 uur  tot 12.10 uur
 5de uur  12.10 uur  tot 12.50 uur
 6de uur  12.50 uur  tot 13.30 uur
 7de uur  13.30 uur  tot 14.10 uur
 8ste uur  14.10 uur  tot 14.50 uur
De vakken worden bij ons op school gegeven volgens een traditioneel lesrooster. Standaard hanteren wij een 50-minutenrooster. Een enkele keer comprimeren wij de lesdag om ’s middags wat langer te kunnen vergaderen. In dat geval geldt een 40-minutenrooster.
Agenda 2015-2016
do 29 aug 2019 8:00 - 15:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie (beide gebouwen)
vr 30 aug 2019 8:00 - 15:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie (beide gebouwen)
ma 2 sep 2019 8:30 - 16:10 uurStart schooljaar personeel (leerlingen vrij) (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 8:45 - 9:15 uurInloop met koffie/thee voor personeel (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 9:15 - 10:00 uurStartplenaire personeel (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 10:00 - 12:15 uurWarme overdracht van alle leerlingen mentoraat personeel (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 10:30 - 11:45 uurVergadering team OOP (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 12:15 - 12:30 uurPersoneelsfoto (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 12:30 - 13:00 uurLunch personeel (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 13:00 - 14:30 uurKoers van de school de komende jaren (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 14:30 - 15:45 uurInstructies Office 365 en Magister voor team OOP (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 14:30 - 15:45 uurStartbijeenkomst (mentoren)teams personeel (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 16:00 - 18:00 uurDrankje personeel in Restaurant De Tuin van de Vier Windstreken (elders)
di 3 sep 2019 9:00 - 9:30 uurCentrale opening personeel (Mecklenburglaan)
di 3 sep 2019 9:30 - 12:00 uurSectievergaderingen: vakwerkplannen, PTO/PTA, begeleiding nieuwe collega???s (Mecklenburglaan)
di 3 sep 2019 12:00 - 12:45 uurLunch personeel (Mecklenburglaan)
di 3 sep 2019 13:00 - 13:45 uurOntvangst leerlingen H5 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
di 3 sep 2019 13:00 - 14:00 uurOntvangst leerlingen klas 2 + HV3 (Mecklenburglaan)
di 3 sep 2019 13:30 - 14:15 uurOntvangst leerlingen M3 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
di 3 sep 2019 14:00 - 14:45 uurOntvangst leerlingen H4 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
di 3 sep 2019 14:30 - 15:15 uurOntvangst brugklasleerlingen met ouders in de Hoflaankerk
di 3 sep 2019 14:30 - 15:15 uurOntvangst leerlingen V4 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
di 3 sep 2019 15:00 - 15:45 uurOntvangst leerlingen M4 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
di 3 sep 2019 15:00 - 19:30 uurStrandwandeling H4 (elders)
di 3 sep 2019 15:30 - 16:15 uurOntvangst brugklasleerlingen (zonder ouders) (Mecklenburglaan)
di 3 sep 2019 15:30 - 16:15 uurOntvangst leerlingen V6 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
di 3 sep 2019 16:00 - 16:45 uurOntvangst leerlingen V5 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
wo 4 sep 2019Start lessen volgens rooster (beide gebouwen)
wo 4 sep 2019 8:30 - 16:00 uurSchoolfotograaf onderbouw (Mecklenburglaan)
do 5 sep 2019 8:30 - 16:00 uurSchoolfotograaf M4 H5 V6 (Ramlehweg)
ma 9 sep 2019 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
di 10 sep 2019 8:30 - 16:00 uurSchoolfotograaf M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
di 10 sep 2019 12:00 - 12:10 uurOntruimingsoefening Mecklenburglaan (Mecklenburglaan)
do 12 sep 2019 12:00 - 12:10 uurOntruimingsoefening Ramlehweg (Ramlehweg)
ma 16 sep 2019 - vr 20 sep 2019Diataal en Diacijfer (Mecklenburglaan)
di 17 sep 2019 19:00 - 21:00 uurKennismakingsavond ouders H3 en V3 (Mecklenburglaan)
di 17 sep 2019 19:00 - 21:00 uurKennismakingsavond ouders brugklassen (Mecklenburglaan)
wo 18 sep 2019 18:30 - 19:30 uurKennismakingsavond ouders M3 (Ramlehweg)
wo 18 sep 2019 18:30 - 19:30 uurKennismakingsavond ouders V4 (Ramlehweg)
wo 18 sep 2019 19:30 - 20:30 uurKennismakingsavond ouders M4 (Ramlehweg)
wo 18 sep 2019 19:30 - 20:30 uurKennismakingsavond ouders V5 (Ramlehweg)
do 19 sep 2019 18:30 - 19:30 uurKennismakingsavond ouders H4 (Ramlehweg)
do 19 sep 2019 19:00 - 21:00 uurKennismakingsavond ouders klas 2 (Mecklenburglaan)
do 19 sep 2019 19:30 - 20:30 uurKennismakingsavond ouders H5 (Ramlehweg)
do 19 sep 2019 20:30 - 21:30 uurKennismakingsavond ouders V6 (Ramlehweg)
ma 23 sep 2019Deze week leerlingenplatforms (beide gebouwen)
ma 23 sep 2019 - wo 25 sep 2019Werkweek 1e klassen (elders)
do 26 sep 2019Trainingsdag deel docenten (SLO)
za 28 sep 2019 - wo 2 okt 2019Reis Rome V5 (elders)
ma 30 sep 2019 8:30 - 9:30 uurVergadering expertgroep (Ramlehweg)
ma 7 okt 2019Cijfercontrole examendossiers M4 H5 V6 (Ramlehweg)
ma 7 okt 2019 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
ma 14 okt 2019Sportdag klas 2 hockey/voetbal (elders)
ma 14 okt 2019Deze week leerlingenplatforms (beide gebouwen)
ma 14 okt 2019 8:30 - 9:30 uurGebouwenvergadering (beide gebouwen)
do 17 okt 2019Pakkendag (beide gebouwen)
do 17 okt 2019BHV herhaalcursus (beide gebouwen)
za 19 okt 2019 - zo 27 okt 2019Herfstvakantie (school gesloten)
ma 28 okt 2019Ontwikkeldag 1 (leerlingen vrij) (beide gebouwen)
ma 28 okt 2019Open lessen basisscholen op uitnodiging (Mecklenburglaan)
ma 28 okt 2019Visitatie SLO-partners formatief evalueren (beide gebouwen)
ma 28 okt 2019 8:30 - 9:30 uurVergaderingen secties (beide gebouwen)
wo 30 okt 2019 15:00 - 16:30 uurStart 1e lessenserie Technasium groep 8 (Mecklenburglaan)
ma 4 nov 2019 - vr 8 nov 2019SE1 (Ramlehweg)
ma 4 nov 2019 8:30 - 9:30 uurVergadering expertgroep (Ramlehweg)
ma 4 nov 2019 17:00 - 20:00 uurVergadering MR (Ramlehweg)
ma 4 nov 2019 20:00 - 22:00 uurVergadering OR (Ramlehweg)
di 5 nov 2019FLL klassenfinale (Mecklenburglaan)
do 7 nov 2019Dag van de Bovenbouw H3 V3
do 7 nov 2019FLL klassenfinale (Mecklenburglaan)
ma 11 nov 201940 minuten rooster (beide gebouwen)
ma 11 nov 2019Klassenbespreking klas 1 (klas 2 en 3 op aanvraag) (Mecklenburglaan)
ma 11 nov 2019 8:30 - 9:10 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
di 12 nov 2019Ontwikkeldag 2 (leerlingen vrij) (beide gebouwen)
di 12 nov 2019Open lessen basisscholen op uitnodiging (Mecklenburglaan)
wo 13 nov 2019 - vr 15 nov 201940 minuten rooster (beide gebouwen)
do 14 nov 2019Klassenbespreking klas 1 (klas 2 en 3 op aanvraag) (Mecklenburglaan)
ma 18 nov 2019Cijferinvoer SE1 voor 11.00 uur (Ramlehweg)
ma 18 nov 2019 - vr 22 nov 2019Toetsweek 1 (beide gebouwen)
wo 20 nov 2019Aanvraag herkansingen SE1 M4 H5 (Ramlehweg)
wo 20 nov 2019Studiebeursplus H4 V4 (elders)
wo 20 nov 2019Open lessen groep 8 (Mecklenburglaan)
ma 25 nov 2019Toetsweek 1 uitloop M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
ma 25 nov 2019Opstarten SLC1 (Mecklenburglaan)
ma 25 nov 2019Deze week leerlingenplatforms (beide gebouwen)
ma 25 nov 2019 8:30 - 9:30 uurVergaderingen schoolleiding en sectievoorzitters (Ramlehweg)
di 26 nov 2019 8:30 - 11:20 uurHerkansingen SE1 M4 en H5 (Ramlehweg)
do 28 nov 2019 19:00 - 21:00 uurVoorlichtingsavond ouders leerlingen groep 8 (Mecklenburglaan)
di 3 dec 2019Cijferinvoer toetsweek 1 + digitale opmerkingen (beide gebouwen)
wo 4 dec 2019Open lessen groep 8 (Mecklenburglaan)
do 5 dec 2019Aanvraag herkansingen SE1 V6 (Ramlehweg)
do 5 dec 2019 8:30 - 12:10 uurLesuur 1 t/m 4: Sinterklaasviering alle brugklassen
do 5 dec 2019 12:50 - 16:00 uurActiviteiten met mentorklassen vanaf de tweede klassen
vr 6 dec 2019Cijferinvoer herkansingen SE1 (Ramlehweg)
vr 6 dec 2019Aanvraag herkansingen 1 onderbouw (Mecklenburglaan)
vr 6 dec 2019Aanvraag herkansingen 1 M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
ma 9 dec 2019Uiterste datum wijzigen vakkenpakket M3 H4 V4 (Ramlehweg)
ma 9 dec 2019 - wo 11 dec 2019SLC1 (Mecklenburglaan)
ma 9 dec 2019 - wo 11 dec 2019Rapporten uitdelen aan ouders en leerlingen (middag/avond) (beide gebouwen)
ma 9 dec 2019 8:30 - 9:30 uurVergadering expertgroep (Ramlehweg)
ma 9 dec 2019 17:00 - 20:00 uurVergadering MR (Ramlehweg)
ma 9 dec 2019 20:00 - 22:00 uurVergadering OR (Ramlehweg)
di 10 dec 2019Topmiddag M3 M4 (Ramlehweg)
di 10 dec 2019Herkansingen SE1 V6 (Ramlehweg)
do 12 dec 2019Excursie naar Düsseldorf lesgroepen Duits M4 H4 (elders)
do 12 dec 2019Excursie naar Lille lesgroepen Frans M4 H4 (elders)
vr 13 dec 2019Paarse vrijdag (beide gebouwen)
ma 16 dec 2019PWS-verslag inleveren H5 V6 (Ramlehweg)
ma 16 dec 2019 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
ma 16 dec 2019 19:30 - 21:00 uurVoorlichtingsavond Technasium klas 3 (Mecklenburglaan)
di 17 dec 2019Herkansingen 1 M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
di 17 dec 2019 19:00 - 20:30 uurKlankbordgroep ouders (Ramlehweg)
wo 18 dec 2019 - do 19 dec 2019Schoolfeest (Superdisco, Schiedamse Vest 91A, Rotterdam)
do 19 dec 2019 12:30 - 16:30 uurKerstactiviteiten (beide gebouwen)
vr 20 dec 2019Kerstplenaire personeel (leerlingen vrij) (Mecklenburglaan)
za 21 dec 2019 - zo 5 jan 2020Kerstvakantie (school gesloten)
ma 6 jan 2020 8:00 - 9:30 uurNieuwjaarsontbijt personeel (leerlingen eerste twee uur vrij) (Mecklenburglaan)
di 7 jan 2020Cijferinvoer herkansingen 1 M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
di 7 jan 2020 18:30 - 19:30 uurVoorlichtingsavond profielkeuze H3 (Mecklenburglaan)
di 7 jan 2020 20:00 - 21:00 uurVoorlichtingsavond profielkeuze V3 (Mecklenburglaan)
wo 8 jan 2020 - vr 10 jan 2020SE2 (Ramlehweg)
wo 8 jan 2020 15:00 - 16:30 uurStart 2e lessenserie Technasium groep 8 (Mecklenburglaan)
do 9 jan 2020Herkansingen 1 onderbouw (Mecklenburglaan)
do 9 jan 2020 19:00 - 20:00 uurVoorlichtingsavond profielkeuze M2 (Mecklenburglaan)
ma 13 jan 2020Deze week leerlingenplatforms (beide gebouwen)
ma 13 jan 2020 - vr 17 jan 2020SE2 (Ramlehweg)
ma 13 jan 2020 8:30 - 9:30 uurGebouwenvergadering (beide gebouwen)
di 14 jan 2020 19:00 - 21:00 uurVoorlichtingsavond ouders leerlingen groep 8 (Mecklenburglaan)
vr 17 jan 2020Cijferinvoer herkansingen 1 onderbouw (Mecklenburglaan)
ma 20 jan 2020 - vr 24 jan 2020Wiskunde olympiade V1-V5 ronde 1 (beide gebouwen)
ma 20 jan 2020 8:30 - 9:30 uurCito Frans H5 (Ramlehweg)
ma 20 jan 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen secties (beide gebouwen)
ma 20 jan 2020 8:30 - 9:30 uurCito Duits V6 (Ramlehweg)
di 21 jan 2020 8:30 - 9:30 uurCito Duits H5 (Ramlehweg)
wo 22 jan 2020Open lessen groep 8 (Mecklenburglaan)
wo 22 jan 2020 8:30 - 9:30 uurCito Frans V6 (Ramlehweg)
do 23 jan 2020 19:00 - 21:00 uurSOS-avond H4 V4 verplicht (H5 V5 V6 vrijwillig) (Ramlehweg)
vr 24 jan 2020 8:30 - 9:30 uurCito Frans M4 (Ramlehweg)
ma 27 jan 2020Cijferinvoer SE2 (Ramlehweg)
ma 27 jan 2020 - do 30 jan 2020Wiskunde olympiade V1-V5 ronde 1 (beide gebouwen)
ma 27 jan 2020 - vr 31 jan 202040 minuten rooster (beide gebouwen)
ma 27 jan 2020 - vr 31 jan 2020Speeddate (beide gebouwen)
ma 27 jan 2020 8:30 - 9:30 uurVergadering expertgroep (Ramlehweg)
di 28 jan 2020 19:30 - 20:30 uurVoorlichtingsavond doorstroom M4-H4 en H5-V5 (Ramlehweg)
wo 29 jan 2020Aanvraag herkansingen SE2 (Ramlehweg)
wo 29 jan 2020 19:30 - 21:00 uurVoorlichtingsavond Technasium klas 2 (Mecklenburglaan)
ma 3 feb 2020Basketbal-/volleybaltoernooi 3e klassen (elders)
ma 3 feb 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
ma 3 feb 2020 17:00 - 20:00 uurVergadering MR (Ramlehweg)
ma 3 feb 2020 20:00 - 22:00 uurVergadering OR (Ramlehweg)
di 4 feb 2020 12:50 - 16:10 uurBasketbal-/volleybaltoernooi 3e klassen (elders)
wo 5 feb 2020Ontwikkeldag 3 (leerlingen vrij) (beide gebouwen)
do 6 feb 2020Herkansingen SE2 (Ramlehweg)
do 6 feb 2020 12:50 - 16:10 uurBasketbal-/volleybaltoernooi 3e klassen (elders)
vr 7 feb 2020 16:00 - 20:00 uurOpen middag en avond (Mecklenburglaan)
ma 10 feb 2020 - di 11 feb 2020Presentaties PWS H5 V6 (Ramlehweg)
ma 10 feb 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen schoolleiding en sectievoorzitters (Ramlehweg)
wo 12 feb 2020 17:00 - 21:00 uurOuderavond (aanmelden in Magister) (Ramlehweg)
vr 14 feb 2020Cijferinvoer herkansingen SE2 (Ramlehweg)
ma 17 feb 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen secties (beide gebouwen)
di 18 feb 2020Excursie Rijksmuseum en Stedelijk College H5 (elders)
do 20 feb 2020 19:30 - 22:00 uurCulturele avond (Aula Mecklenburglaan)
za 22 feb 2020 - zo 1 maa 2020Voorjaarsvakantie (school gesloten)
ma 2 maa 2020 8:30 - 9:30 uurVergadering expertgroep (Ramlehweg)
di 3 maa 2020Schrijversdag onderbouw en M3 (Mecklenburglaan)
wo 4 maa 2020Meesterproeven o&o H5 V6 (Ramlehweg)
ma 9 maa 2020Deze week leerlingenplatforms (beide gebouwen)
ma 9 maa 2020 - do 12 maa 202040 minutenrooster (beide gebouwen)
ma 9 maa 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
vr 13 maa 2020Ontwikkeldag 4 (leerlingen vrij) (beide gebouwen)
vr 13 maa 2020Wiskunde olympiade V1-V5 ronde 2 (beide gebouwen)
ma 16 maa 2020 - vr 20 maa 2020Toetsweek 2 (beide gebouwen)
ma 16 maa 2020 - vr 20 maa 2020SE3 (Ramlehweg)
ma 23 maa 2020Opstarten SLC2 (Mecklenburglaan)
ma 23 maa 2020 - wo 25 maa 2020Toetsweek 2 uitloop M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
ma 23 maa 2020 - wo 25 maa 2020SE3 (Ramlehweg)
ma 23 maa 2020 8:30 - 9:30 uurGebouwenvergadering (beide gebouwen)
di 24 maa 2020Turnsportdag 1e klassen hele dag (elders)
ma 30 maa 2020Cijferinvoer SE3 (Ramlehweg)
ma 30 maa 2020Cijferinvoer toetsweek 2 onderbouw + digitale opmerkingen voor 15:00 uur (Mecklenburglaan)
ma 30 maa 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen secties (beide gebouwen)
wo 1 apr 2020Cijfercontrole M4 H5 V6 (Ramlehweg)
wo 1 apr 2020Aanvraag herkansingen SE3 (Ramlehweg)
do 2 apr 2020 12:50 - 16:00 uurTurnfinale klas 1 (40 leerlingen) (elders)
do 2 apr 2020 19:30 - 21:30 uurExamenconcert V6 (Mecklenburglaan)
vr 3 apr 2020Cijferinvoer toetsweek 2 M3 H4 V4 V5 voor 15:00 uur (Ramlehweg)
ma 6 apr 2020Rapporten uitdelen onderbouw (Mecklenburglaan)
ma 6 apr 2020 - wo 8 apr 2020SLC2 (Mecklenburglaan)
ma 6 apr 2020 - wo 8 apr 2020Rapporten uitdelen M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
ma 6 apr 2020 8:30 - 9:30 uurVergadering expertgroep (Ramlehweg)
ma 6 apr 2020 17:00 - 20:00 uurVergadering MR (Ramlehweg)
ma 6 apr 2020 20:00 - 22:00 uurVergadering OR (Ramlehweg)
di 7 apr 2020Herkansingen SE3 (Ramlehweg)
wo 8 apr 2020Aanvraag herkansingen 2 M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
do 9 apr 2020Aanvraag herkansingen 2 onderbouw (Mecklenburglaan)
vr 10 apr 2020Goede Vrijdag (school gesloten) (beide gebouwen)
vr 10 apr 2020 - ma 13 apr 2020Paasvakantie (school gesloten)
di 14 apr 2020Cijferinvoer herkansingen SE3 (Ramlehweg)
di 14 apr 2020 19:00 - 20:30 uurKlankbordgroep ouders (Ramlehweg)
do 16 apr 2020Examenvoorlichtingsavond ouders (Ramlehweg)
do 16 apr 2020Excursie naar Bonn lesgroep Duits V4 (elders)
do 16 apr 2020 12:50 - 16:20 uurCijfercontrole definitief M4 H5 V6 (Ramlehweg)
vr 17 apr 2020Activiteiten M4 H5 V6 in de middag (Ramlehweg)
ma 20 apr 2020 - wo 22 apr 2020Werkweek H3 V3 (elders)
ma 20 apr 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
di 21 apr 2020Herkansingen 2 M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
do 23 apr 2020Start Ramadan (beide gebouwen)
do 23 apr 2020 - di 5 mei 2020Meivakantie (school gesloten)
do 7 mei 2020Cijferinvoer herkansingen 2 M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
do 7 mei 2020Herkansingen 2 onderbouw (Mecklenburglaan)
do 7 mei 2020 - vr 8 mei 2020CSE 1e tijdvak M4 H5 V6 (Ramlehweg)
ma 11 mei 2020 - vr 15 mei 2020CSE 1e tijdvak M4 H5 V6 (Ramlehweg)
vr 15 mei 2020Cijferinvoer herkansingen 2 onderbouw (Mecklenburglaan)
ma 18 mei 2020 - wo 20 mei 2020CSE 1e tijdvak M4 H5 V6 (Ramlehweg)
do 21 mei 2020 - zo 24 mei 2020Hemelvaartvakantie, Suikerfeest (school gesloten)
ma 25 mei 2020Deze week leerlingenplatforms (beide gebouwen)
ma 25 mei 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen schoolleiding en sectievoorzitters (Ramlehweg)
ma 25 mei 2020 17:00 - 20:00 uurVergadering MR (Ramlehweg)
ma 25 mei 2020 20:00 - 22:00 uurVergadering OR (Ramlehweg)
do 28 mei 2020Ontwikkeldag 5 (leerlingen vrij) (beide gebouwen)
za 30 mei 2020 - ma 1 jun 2020Pinkstervakantie (school gesloten)
di 2 jun 2020Bezoek Efteling 2e klassen (elders)
do 4 jun 2020 13:00 - 21:00 uurPersoneelsdag (ochtend normaal les) (beide gebouwen)
ma 8 jun 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen secties (beide gebouwen)
di 9 jun 2020Repas de Condamnés (Ramlehweg)
wo 10 jun 2020 8:00 - 8:30 uurNormering CSE 1e tijdvak bekend (Ramlehweg)
wo 10 jun 2020 13:00 - 14:00 uurExamenvergadering M4 CSE 1e tijdvak (Ramlehweg)
wo 10 jun 2020 14:00 - 15:00 uurExamenvergadering H5 CSE 1e tijdvak (Ramlehweg)
wo 10 jun 2020 15:00 - 16:00 uurExamenvergadering V6 CSE 1e tijdvak (Ramlehweg)
wo 10 jun 2020 16:00 - 18:00 uurUitslag CSE 1e tijdvak kandidaten worden gebeld (Ramlehweg)
wo 10 jun 2020 17:30 - 18:15 uurOphalen voorlopige cijferlijst geslaagden (Ramlehweg)
do 11 jun 2020Excursie naar Aachen lesgroep Duits V5 (elders)
do 11 jun 2020 8:30 - 11:00 uurOntvangst afgewezen kandidaten, aanvraag herexamens (Ramlehweg)
vr 12 jun 2020Aanmelden 2e tijdvak CSE uiterlijk 13.00 uur (Ramlehweg)
ma 15 jun 2020Atletiektoernooi 1e+2e klassen (elders)
ma 15 jun 2020 - do 18 jun 2020CSE 2e tijdvak M4 H5 V6 (Ramlehweg)
ma 15 jun 2020 8:30 - 9:30 uurVergadering expertgroep (Ramlehweg)
di 16 jun 2020 17:00 - 22:00 uurEtentje hulpouders (Mecklenburglaan)
ma 22 jun 2020Deze week leerlingenplatforms (beide gebouwen)
ma 22 jun 2020 - vr 26 jun 202040 minuten rooster (beide gebouwen)
ma 22 jun 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
vr 26 jun 2020Laatste lesdag (beide gebouwen)
vr 26 jun 2020 8:00 - 8:30 uurNormering CSE 2e tijdvak bekend (Ramlehweg)
ma 29 jun 2020 - vr 3 jul 2020Toetsweek 3 (beide gebouwen)
ma 29 jun 2020 17:00 - 20:00 uurVergadering MR (Ramlehweg)
ma 29 jun 2020 20:00 - 22:00 uurVergadering OR (Ramlehweg)
wo 1 jul 2020 11:00 - 16:00 uurKennismakingsmiddag nieuwe brugklassen (Mecklenburglaan)
wo 1 jul 2020 15:00 - 17:00 uurDiplomering M4 Hoflaankerk (elders)
wo 1 jul 2020 18:30 - 21:30 uurDiplomering V6 Hoflaankerk (elders)
do 2 jul 2020 18:30 - 21:30 uurDiplomering H5 Hoflaankerk (elders)
ma 6 jul 2020Toetsweek 3 inhaalochtend onderbouw (Mecklenburglaan)
ma 6 jul 2020 - di 7 jul 2020Toetsweek 3 uitloop M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
di 7 jul 2020PTA toets lichamelijke opvoeding De Bunker M3 H4 V4 V5 (elders)
wo 8 jul 2020Cijferinvoer toetsweek 3 onderbouw (Mecklenburglaan)
wo 8 jul 2020Inhaalkennismakingsmiddag nieuwe brugklassen (Mecklenburglaan)
do 9 jul 2020Inzage toetsen onderbouw (Mecklenburglaan)
vr 10 jul 2020Cijferinvoer toetsweek 3 M3 H4 V4 V5 voor 10.00 uur (Ramlehweg)
vr 10 jul 2020Voorbespreking eindrapportvergadering mentoren (cijfersysteem op slot) (beide gebouwen)
vr 10 jul 2020 11:00 - 13:00 uurInzage toetsen M3 H4 V4 V5 vanaf 11.00 uur (Ramlehweg)
ma 13 jul 2020 - di 14 jul 2020Eindrapportvergaderingen (beide gebouwen)
di 14 jul 2020 8:30 - :0 uurHerexamen V5 Maatschappijleer (Ramlehweg)
di 14 jul 2020 - wo 15 jul 2020Schoolfeest (elders)
wo 15 jul 2020 14:00 - 15:00 uurCommissie buiten de norm (beide gebouwen)
do 16 jul 2020 9:00 - 12:00 uurEindrapportuitreiking (beide gebouwen)
do 16 jul 2020 14:00 - 16:00 uurTennistoernooi personeel (elders)
vr 17 jul 2020 11:00 - 14:00 uurEindplenaire (Mecklenburglaan)
za 18 jul 2020 - zo 30 aug 2020Zomervakantie (school gesloten)
ma 20 jul 2020 9:00 - 15:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie (beide gebouwen)
di 21 jul 2020 9:00 - 15:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie (beide gebouwen)
wo 22 jul 2020 9:00 - 12:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie (beide gebouwen)
Vandaag

:
:

Aanvraag extra verlof

De school kan tien schooldagen of minder verlof buiten de schoolvakanties verlenen. Aanvragen voor meer dan tien schooldagen dienen gericht te worden aan de afdeling Leerplicht van de gemeente Rotterdam. Volgens de Leerplichtwet kan slechts in uitzonderlijke gevallen extra verlof gegeven worden. Algemene informatie hierover kunt u vinden in de folder van JOS Rotterdam. Antwoorden op vragen rond leerplicht kunt u vinden via de site van JOS.

De school hanteert een verzuimprotocol dat u hier vindt. In het protocol staan de regels rond aanvraag en toekenning van extra verlof uitgebreid beschreven. Extra verlof moet in eerste instantie aangevraagd worden via de betrokken teamleider van de afdeling van de leerling. Daartoe dient u het formulier “Aanvraag extra verlof” in te leveren dat u hier kunt downloaden. Verlof moet, behoudens calamiteiten, uiterlijk vijf weken voorafgaand aan de eerste verlofdag aangevraagd worden. Verlof kan alleen toegekend worden als gevraagde bewijsstukken overlegd kunnen worden. In geval van twijfel kunt u altijd, bij voorkeur per e-mail, contact opnemen met de betrokken teamleider. Zie ook: Informatie extra verlof Jeugd en Onderwijs gemeente Rotterdam.