Schoolvakanties
  • 2019-2020
  • 2020-2021
  • 2018-2019
 Herfstvakantie  zaterdag 19 oktober 2019  t/m zondag 27 oktober 2019
 Kerstvakantie  zaterdag 21 december 2019  t/m zondag 5 januari 2020
 Voorjaarsvakantie  zaterdag 22 februari 2020  t/m zondag 1 maart 2020
 Paasvakantie  vrijdag 10 april 2020  t/m maandag 13 april 2020
 Meivakantie  donderdag 23 april 2020  t/m dinsdag 5 mei 2020
 Hemelvaart  donderdag 21 mei 2020  t/m zondag 24 mei 2020
 Pinksteren  zaterdag 30 mei 2020  t/m maandag 1 juni 2020
 Zomervakantie  zaterdag 18 juli 2020  t/m zondag 30 augustus 2020
 Herfstvakantie  zaterdag 17 oktober 2020  t/m zondag 25 oktober 2020
 Kerstvakantie  Zaterdag 19 december 2020  t/m zondag 3 januari 2021
 Voorjaarsvakantie  zaterdag 20 februari 2021  t/m zondag 28 februari 2021
 Meivakantie  zaterdag 1 mei 2021  t/m zondag 9 mei 2021
 Zomervakantie  zaterdag 17 juli 2021  t/m zondag 29 augustus 2021
Dit zijn de standaardvakantiedagen van de Rijksoverheid voor regio Midden. De definitieve vakantieregeling wordt voorgesteld door Fokor voor de regio Rotterdam en vastgesteld door de MR.
 Herfstvakantie  zaterdag 20 oktober 2018  t/m zondag 28 oktober 2018
 Kerstvakantie  zaterdag 22 december 2018  t/m zondag 6 januari 2019
 Voorjaarsvakantie  zaterdag 23 februari 2019  t/m zondag 3 maart 2019
 Let op!  Goede vrijdag was een reguliere lesdag!
 Meivakantie  zaterdag 20 april 2019 t/m zondag 5 mei 2019
 Hemelvaart  donderdag 30 mei 2019  t/m zondag 2 juni 2019
 Pinksteren  zaterdag 8 juni 2019  t/m maandag 10 juni 2019
 Zomervakantie  zaterdag 20 juli 2019  t/m zondag 1 september 2019
Lestijden
  • 50-minuten rooster
  • 40-minuten rooster
 1ste uur  08.30 uur  tot 09.20 uur
 2de uur  09.20 uur  tot 10.10 uur
 pauze  10.10 uur  tot 10.30 uur
 3de uur  10.30 uur  tot 11.20 uur
 4de uur  11.20 uur  tot 12.10 uur
 pauze  12.10 uur  tot 12.50 uur
 5de uur  12.50 uur  tot 13.40 uur
 6de uur  13.40 uur  tot 14.30 uur
 7de uur  14.30 uur  tot 15.15 uur
 8ste uur  15.25 uur  tot 16.10 uur
 9de uur  16.10 uur  tot 17.00 uur
 1ste uur  08.30 uur  tot 09.10 uur
 2de uur  09.10 uur  tot 09.50 uur
 pauze  09.50 uur  tot 10.10 uur
 3de uur  10.10 uur  tot 10.50 uur
 4de uur  10.50 uur  tot 11.30 uur
 pauze  11.30 uur  tot 12.10 uur
 5de uur  12.10 uur  tot 12.50 uur
 6de uur  12.50 uur  tot 13.30 uur
 7de uur  13.30 uur  tot 14.10 uur
 8ste uur  14.10 uur  tot 14.50 uur
De vakken worden bij ons op school gegeven volgens een traditioneel lesrooster. Standaard hanteren wij een 50-minutenrooster. Een enkele keer comprimeren wij de lesdag om ’s middags wat langer te kunnen vergaderen. In dat geval geldt een 40-minutenrooster.
Agenda 2015-2016
do 29 aug 2019 08:00 - 15:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie
vr 30 aug 2019 08:00 - 15:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie
ma 02 sep 2019 08:30 - 16:10 uurStart schooljaar personeel (leerlingen vrij)
ma 02 sep 2019 08:45 - 09:15 uurInloop met koffie/thee voor personeel
ma 02 sep 2019 09:15 - 10:00 uurStartplenaire personeel
ma 02 sep 2019 10:00 - 12:15 uurWarme overdracht van alle leerlingen mentoraat personeel
ma 02 sep 2019 10:30 - 11:45 uurVergadering team OOP
ma 02 sep 2019 12:15 - 12:30 uurPersoneelsfoto
ma 02 sep 2019 12:30 - 13:00 uurLunch personeel
ma 02 sep 2019 13:00 - 14:30 uurKoers van de school de komende jaren
ma 02 sep 2019 14:30 - 15:45 uurInstructies Office 365 en Magister voor team OOP
ma 02 sep 2019 14:30 - 15:45 uurStartbijeenkomst (mentoren)teams personeel
ma 02 sep 2019 16:00 - 18:00 uurDrankje personeel in Restaurant De Tuin van de Vier Windstreken
di 03 sep 2019 09:00 - 09:30 uurCentrale opening personeel
di 03 sep 2019 09:30 - 12:00 uurSectievergaderingen: vakwerkplannen, PTO/PTA, begeleiding nieuwe collegaâ\u0080\u0099s
di 03 sep 2019 12:00 - 12:45 uurLunch personeel
di 03 sep 2019 13:00 - 13:45 uurOntvangst leerlingen H5 in de aula Palestinastraat
di 03 sep 2019 13:00 - 14:00 uurOntvangst leerlingen klas 2 + HV3
di 03 sep 2019 13:30 - 14:15 uurOntvangst leerlingen M3 in de aula Palestinastraat
di 03 sep 2019 14:00 - 14:45 uurOntvangst leerlingen H4 in de aula Palestinastraat
di 03 sep 2019 14:30 - 15:15 uurOntvangst brugklasleerlingen met ouders in de Hoflaankerk
di 03 sep 2019 14:30 - 15:15 uurOntvangst leerlingen V4 in de aula Palestinastraat
di 03 sep 2019 15:00 - 15:45 uurOntvangst leerlingen M4 in de aula Palestinastraat
di 03 sep 2019 15:00 - 19:30 uurStrandwandeling H4
di 03 sep 2019 15:30 - 16:15 uurOntvangst brugklasleerlingen (zonder ouders)
di 03 sep 2019 15:30 - 16:15 uurOntvangst leerlingen V6 in de aula Palestinastraat
di 03 sep 2019 16:00 - 16:45 uurOntvangst leerlingen V5 in de aula Palestinastraat
wo 04 sep 2019Start lessen volgens rooster
wo 04 sep 2019 08:30 - 16:00 uurSchoolfotograaf onderbouw
do 05 sep 2019 08:30 - 16:00 uurSchoolfotograaf M4 H5 V6
ma 09 sep 2019 08:30 - 09:30 uurVergaderingen teams en mentoren
di 10 sep 2019 08:30 - 16:00 uurSchoolfotograaf M3 H4 V4 V5
di 10 sep 2019 12:00 - 12:10 uurOntruimingsoefening Mecklenburglaan
do 12 sep 2019 12:00 - 12:10 uurOntruimingsoefening Ramlehweg
vr 13 sep 2019 08:30 - 16:00 uurOutdoor Valley H4 V4
ma 16 sep 2019 - vr 20 sep 2019Diataal en Diacijfer
ma 16 sep 2019 08:30 - 09:30 uurVergaderingen schoolleiding en sectievoorzitters
ma 16 sep 2019 17:00 - 20:00 uurVergadering MR
ma 16 sep 2019 20:00 - 22:00 uurVergadering OR
di 17 sep 2019BHV herhaalcursus
di 17 sep 2019 19:00 - 21:00 uurKennismakingsavond ouders brugklassen
di 17 sep 2019 19:00 - 21:00 uurKennismakingsavond ouders H3 en V3
wo 18 sep 2019 18:30 - 19:30 uurKennismakingsavond ouders M3
wo 18 sep 2019 18:30 - 19:30 uurKennismakingsavond ouders V4
wo 18 sep 2019 19:30 - 20:30 uurKennismakingsavond ouders M4
wo 18 sep 2019 19:30 - 20:30 uurKennismakingsavond ouders V5
do 19 sep 2019 18:30 - 19:30 uurKennismakingsavond ouders H4
do 19 sep 2019 19:00 - 21:00 uurKennismakingsavond ouders klas 2
do 19 sep 2019 19:30 - 20:30 uurKennismakingsavond ouders H5
do 19 sep 2019 20:30 - 21:30 uurKennismakingsavond ouders V6
ma 23 sep 2019Etentje Ouderraad
ma 23 sep 2019 - wo 25 sep 2019Werkweek 1e klassen
ma 23 sep 2019Deze week leerlingenplatforms
ma 23 sep 2019 08:30 - 09:30 uurVergaderingen secties
di 24 sep 2019 12:00 - 13:00 uurBordesfoto examenklassen M4, H5 en V6
di 24 sep 2019 19:00 - 21:00 uurVoorlichtingsavond reizen M3 H4 V5
do 26 sep 2019Trainingsdag deel docenten (SLO)
za 28 sep 2019 - wo 2 okt 2019Reis Rome V5
ma 30 sep 2019 08:30 - 09:30 uurVergadering expertgroep
ma 30 sep 2019 08:30 - 09:30 uurBijeenkomst nieuwe docenten
ma 30 sep 2019 15:30 - 17:00 uurIntroductie nieuwe rector Hilde Cadenau
di 01 okt 2019 - vr 4 okt 2019Reizen Berlijn Boedapest Londen Luxemburg Parijs Stockholm M3 H4 V5
ma 07 okt 2019Cijfercontrole examendossiers M4 H5 V6
ma 07 okt 2019 08:30 - 09:30 uurVergaderingen teams en mentoren
ma 14 okt 2019Deze week leerlingenplatforms
ma 14 okt 2019Sportdag klas 2 hockey/voetbal
ma 14 okt 2019 08:30 - 09:30 uurGebouwenvergadering
do 17 okt 2019BHV herhaalcursus
do 17 okt 2019Pakkendag
za 19 okt 2019 00:00 - 00:00 uurHerfstvakantie (school gesloten)
ma 28 okt 2019Ontwikkeldag 1 (leerlingen vrij)
ma 28 okt 2019Open lessen basisscholen op uitnodiging
ma 28 okt 2019Visitatie SLO-partners formatief evalueren
ma 28 okt 2019 08:30 - 09:30 uurVergaderingen secties
wo 30 okt 2019 15:00 - 16:30 uurStart 1e lessenserie Technasium groep 8
do 31 okt 2019 - vr 1 nov 2019SE1
ma 04 nov 2019 - vr 8 nov 2019SE1
ma 04 nov 2019 08:30 - 09:30 uurVergadering expertgroep
ma 04 nov 2019 17:00 - 20:00 uurVergadering MR
ma 04 nov 2019 20:00 - 22:00 uurVergadering OR
di 05 nov 2019FLL klassenfinale
do 07 nov 2019Dag van de Bovenbouw H3 V3
do 07 nov 2019FLL klassenfinale
ma 11 nov 201940 minuten rooster
ma 11 nov 2019Klassenbespreking klas 1 (klas 2 en 3 op aanvraag)
ma 11 nov 2019 08:30 - 09:30 uurVergaderingen teams en mentoren
di 12 nov 2019Ontwikkeldag 2 (leerlingen vrij)
di 12 nov 2019Open lessen basisscholen op uitnodiging
wo 13 nov 2019 - vr 15 nov 201940 minuten rooster
do 14 nov 2019Klassenbespreking klas 1 (klas 2 en 3 op aanvraag)
ma 18 nov 2019Cijferinvoer SE1 voor 11.00 uur
ma 18 nov 2019 - vr 22 nov 2019Toetsweek 1
wo 20 nov 2019Aanvraag herkansingen SE1
wo 20 nov 2019Open lessen groep 8
wo 20 nov 2019Studiebeursplus H4 V4
ma 25 nov 2019Deze week leerlingenplatforms
ma 25 nov 2019Opstarten SLC1
ma 25 nov 2019Toetsweek 1 uitloop M3 H4 V4 V5
ma 25 nov 2019 08:30 - 09:30 uurVergaderingen schoolleiding en sectievoorzitters
di 26 nov 2019 08:30 - 11:20 uurHerkansingen SE1
do 28 nov 2019Bezoek Tweede Kamer V5
do 28 nov 2019 19:00 - 21:00 uurVoorlichtingsavond ouders leerlingen groep 8
do 28 nov 2019 20:00 - 22:00 uurCulturele avond
ma 02 dec 2019 08:30 - 09:30 uurVergaderingen secties
di 03 dec 2019Cijferinvoer toetsweek 1 + digitale opmerkingen
wo 04 dec 2019Open lessen groep 8
wo 04 dec 2019 19:30 - 21:00 uurVoorlichtingsavond Technasium klas 2
do 05 dec 2019 08:30 - 12:10 uurLesuur 1 t/m 4: reguliere lessen
do 05 dec 2019 12:50 - 16:00 uurActiviteiten met mentorklassen
vr 06 dec 2019Aanvraag herkansingen 1 M3 H4 V4 V5
vr 06 dec 2019Aanvraag herkansingen 1 onderbouw
vr 06 dec 2019Cijferinvoer herkansingen SE1
ma 09 dec 2019Uiterste datum wijzigen vakkenpakket M3 H4 V4
ma 09 dec 2019 - wo 11 dec 2019Rapporten uitdelen aan ouders en leerlingen (middag/avond)
ma 09 dec 2019 - wo 11 dec 2019SLC1
ma 09 dec 2019 08:30 - 09:30 uurVergadering expertgroep
ma 09 dec 2019 17:00 - 20:00 uurVergadering MR
ma 09 dec 2019 20:00 - 22:00 uurVergadering OR
di 10 dec 2019Topmiddag M3 M4
do 12 dec 2019Excursie naar Lille lesgroepen Frans M4, H4 en V4
do 12 dec 2019Excursie naar Duesseldorf lesgroepen Duits M4 H4
vr 13 dec 2019Paarse vrijdag
ma 16 dec 2019PWS-verslag inleveren H5 V6
ma 16 dec 2019 08:30 - 09:30 uurVergaderingen teams en mentoren
ma 16 dec 2019 19:30 - 21:00 uurVoorlichtingsavond Technasium klas 3
di 17 dec 2019Herkansingen 1 M3 H4 V4 V5
di 17 dec 2019 19:00 - 20:30 uurKlankbordgroep ouders
do 19 dec 2019 12:30 - 16:30 uurKerstactiviteiten
do 19 dec 2019 21:00 - 02:00 uurSchoolfeest
vr 20 dec 2019Kerstplenaire personeel (leerlingen vrij)
za 21 dec 2019 - zo 5 jan 2020Kerstvakantie (school gesloten)
ma 06 jan 2020 08:00 - 09:30 uurNieuwjaarsontbijt personeel (leerlingen eerste twee uur vrij)
di 07 jan 2020Cijferinvoer herkansingen 1 M3 H4 V4 V5
di 07 jan 2020 18:30 - 19:30 uurVoorlichtingsavond profielkeuze M2
di 07 jan 2020 20:00 - 21:00 uurVoorlichtingsavond profielkeuze H3
wo 08 jan 2020 - vr 10 jan 2020SE2
wo 08 jan 2020 15:00 - 16:30 uurStart 2e lessenserie Technasium groep 8
do 09 jan 2020Herkansingen 1 onderbouw
do 09 jan 2020 18:30 - 19:30 uurVoorlichtingsavond profielkeuze V3
ma 13 jan 2020Deze week leerlingenplatforms
ma 13 jan 2020 - vr 17 jan 2020SE2
ma 13 jan 2020 08:30 - 09:30 uurGebouwenvergadering
di 14 jan 2020 19:00 - 21:00 uurVoorlichtingsavond ouders leerlingen groep 8
vr 17 jan 2020Cijferinvoer herkansingen 1 onderbouw
ma 20 jan 2020 - vr 24 jan 2020Wiskunde olympiade V1-V5 ronde 1
ma 20 jan 2020 08:30 - 09:30 uurCito Duits V6
ma 20 jan 2020 08:30 - 09:30 uurCito Frans H5
ma 20 jan 2020 08:30 - 09:30 uurVergaderingen secties
di 21 jan 2020 08:30 - 09:30 uurCito Duits H5
di 21 jan 2020 08:30 - 09:30 uurCito Engels V6
wo 22 jan 2020Open lessen groep 8
wo 22 jan 2020 08:30 - 09:30 uurCito Duits M4
wo 22 jan 2020 08:30 - 09:30 uurCito Engels H5
wo 22 jan 2020 08:30 - 09:30 uurCito Frans V6
do 23 jan 2020 08:30 - 09:30 uurCito Engels M4
do 23 jan 2020 19:00 - 21:00 uurSOS-avond H4 V4 verplicht (H5 V5 V6 vrijwillig)
vr 24 jan 2020 08:30 - 09:30 uurCito Frans M4
ma 27 jan 2020Cijferinvoer SE2
ma 27 jan 2020 - do 30 jan 2020Wiskunde olympiade V1-V5 ronde 1
ma 27 jan 2020 - vr 31 jan 202040 minuten rooster
ma 27 jan 2020 - vr 31 jan 2020Speeddate
ma 27 jan 2020 08:30 - 09:30 uurVergadering expertgroep
di 28 jan 2020 19:30 - 20:30 uurVoorlichtingsavond doorstroom M4-H4 en H5-V5
wo 29 jan 2020Aanvraag herkansingen SE2
ma 03 feb 2020Basketbal-/volleybaltoernooi 3e klassen
ma 03 feb 2020 08:30 - 09:30 uurVergaderingen teams en mentoren
ma 03 feb 2020 17:00 - 20:00 uurVergadering MR
ma 03 feb 2020 20:00 - 22:00 uurVergadering OR
di 04 feb 2020 12:50 - 16:10 uurBasketbal-/volleybaltoernooi 3e klassen
wo 05 feb 2020Ontwikkeldag 3 (leerlingen vrij)
do 06 feb 2020Herkansingen SE2
do 06 feb 2020 12:50 - 16:10 uurBasketbal-/volleybaltoernooi 3e klassen
vr 07 feb 2020 16:00 - 20:00 uurOpen middag en avond
ma 10 feb 2020 - di 11 feb 2020Presentaties PWS H5 V6
ma 10 feb 2020 08:30 - 09:30 uurVergaderingen schoolleiding en sectievoorzitters
wo 12 feb 2020 17:00 - 21:00 uurOuderavond (aanmelden in Magister)
vr 14 feb 2020Cijferinvoer herkansingen SE2
ma 17 feb 2020 08:30 - 09:30 uurVergaderingen secties
di 18 feb 2020Excursie Rijksmuseum en Stedelijk College H5
za 22 feb 2020 - zo 1 maa 2020Voorjaarsvakantie (school gesloten)
ma 02 maa 2020 08:30 - 09:30 uurVergadering expertgroep
di 03 maa 2020Schrijversdag onderbouw en M3
wo 04 maa 2020Meesterproeven o&o H5 V6
ma 09 maa 2020Deze week leerlingenplatforms
ma 09 maa 2020 - do 12 maa 202040 minutenrooster
ma 09 maa 2020 08:30 - 09:30 uurVergaderingen teams en mentoren
vr 13 maa 2020Ontwikkeldag 4 (leerlingen vrij)
vr 13 maa 2020Wiskunde olympiade V1-V5 ronde 2
ma 16 maa 2020 - vr 20 maa 2020SE3
ma 16 maa 2020 - vr 20 maa 2020Toetsweek 2
ma 23 maa 2020Opstarten SLC2
ma 23 maa 2020 - wo 25 maa 2020SE3
ma 23 maa 2020 - wo 25 maa 2020Toetsweek 2 uitloop M3 H4 V4 V5
ma 23 maa 2020 08:30 - 09:30 uurGebouwenvergadering
di 24 maa 2020Turnsportdag 1e klassen hele dag
ma 30 maa 2020Cijferinvoer SE3
ma 30 maa 2020Cijferinvoer toetsweek 2 onderbouw + digitale opmerkingen voor 15:00 uur
ma 30 maa 2020 08:30 - 09:30 uurVergaderingen secties
wo 01 apr 2020Aanvraag herkansingen SE3
wo 01 apr 2020Cijfercontrole M4 H5 V6
do 02 apr 2020 12:50 - 16:00 uurTurnfinale klas 1 (40 leerlingen)
do 02 apr 2020 19:30 - 21:30 uurExamenconcert V6
vr 03 apr 2020Cijferinvoer toetsweek 2 M3 H4 V4 V5 voor 15:00 uur
ma 06 apr 2020Rapporten uitdelen onderbouw
ma 06 apr 2020 - wo 8 apr 2020Rapporten uitdelen M3 H4 V4 V5
ma 06 apr 2020 - wo 8 apr 2020SLC2
ma 06 apr 2020 08:30 - 09:30 uurVergadering expertgroep
ma 06 apr 2020 17:00 - 20:00 uurVergadering MR
ma 06 apr 2020 20:00 - 22:00 uurVergadering OR
di 07 apr 2020Herkansingen SE3
wo 08 apr 2020Aanvraag herkansingen 2 M3 H4 V4 V5
do 09 apr 2020Aanvraag herkansingen 2 onderbouw
vr 10 apr 2020Goede Vrijdag (school gesloten)
vr 10 apr 2020 - ma 13 apr 2020Paasvakantie (school gesloten)
di 14 apr 2020Cijferinvoer herkansingen SE3
di 14 apr 2020 19:00 - 20:30 uurKlankbordgroep ouders
do 16 apr 2020Examenvoorlichtingsavond ouders
do 16 apr 2020Excursie naar Bonn lesgroep Duits V4
do 16 apr 2020 12:50 - 16:20 uurCijfercontrole definitief M4 H5 V6
vr 17 apr 2020Activiteiten M4 H5 V6 in de middag
ma 20 apr 2020 - wo 22 apr 2020Werkweek H3 V3
ma 20 apr 2020 08:30 - 09:30 uurVergaderingen teams en mentoren
di 21 apr 2020Herkansingen 2 M3 H4 V4 V5
do 23 apr 2020Start Ramadan
do 23 apr 2020 - di 5 mei 2020Meivakantie (school gesloten)
do 07 mei 2020Cijferinvoer herkansingen 2 M3 H4 V4 V5
do 07 mei 2020Herkansingen 2 onderbouw
do 07 mei 2020 - vr 8 mei 2020CSE 1e tijdvak M4 H5 V6
ma 11 mei 2020 - vr 15 mei 2020CSE 1e tijdvak M4 H5 V6
vr 15 mei 2020Cijferinvoer herkansingen 2 onderbouw
ma 18 mei 2020 - wo 20 mei 2020CSE 1e tijdvak M4 H5 V6
do 21 mei 2020 - zo 24 mei 2020Hemelvaartvakantie, Suikerfeest (school gesloten)
ma 25 mei 2020Deze week leerlingenplatforms
ma 25 mei 2020 08:30 - 09:30 uurVergaderingen schoolleiding en sectievoorzitters
ma 25 mei 2020 17:00 - 20:00 uurVergadering MR
ma 25 mei 2020 20:00 - 22:00 uurVergadering OR
do 28 mei 2020Ontwikkeldag 5 (leerlingen vrij)
za 30 mei 2020 - ma 1 jun 2020Pinkstervakantie (school gesloten)
di 02 jun 2020Bezoek Efteling 2e klassen
do 04 jun 2020 13:00 - 21:00 uurPersoneelsdag (ochtend normaal les)
ma 08 jun 2020 08:30 - 09:30 uurVergaderingen secties
di 09 jun 2020Repas de Condamnés
wo 10 jun 2020 08:00 - 08:30 uurNormering CSE 1e tijdvak bekend
wo 10 jun 2020 13:00 - 14:00 uurExamenvergadering M4 CSE 1e tijdvak
wo 10 jun 2020 14:00 - 15:00 uurExamenvergadering H5 CSE 1e tijdvak
wo 10 jun 2020 15:00 - 16:00 uurExamenvergadering V6 CSE 1e tijdvak
wo 10 jun 2020 16:00 - 18:00 uurUitslag CSE 1e tijdvak kandidaten worden gebeld
wo 10 jun 2020 17:30 - 18:15 uurOphalen voorlopige cijferlijst geslaagden
do 11 jun 2020Excursie naar Aachen lesgroep Duits V5
do 11 jun 2020 08:30 - 11:00 uurOntvangst afgewezen kandidaten, aanvraag herexamens
vr 12 jun 2020Aanmelden 2e tijdvak CSE uiterlijk 13.00 uur
ma 15 jun 2020Atletiektoernooi 1e+2e klassen
ma 15 jun 2020 - do 18 jun 2020CSE 2e tijdvak M4 H5 V6
ma 15 jun 2020 08:30 - 09:30 uurVergadering expertgroep
di 16 jun 2020 17:00 - 22:00 uurEtentje hulpouders
ma 22 jun 2020Deze week leerlingenplatforms
ma 22 jun 2020 - vr 26 jun 202040 minuten rooster
ma 22 jun 2020 08:30 - 09:30 uurVergaderingen teams en mentoren
vr 26 jun 2020Laatste lesdag
vr 26 jun 2020 08:00 - 08:30 uurNormering CSE 2e tijdvak bekend
ma 29 jun 2020 - vr 3 jul 2020Toetsweek 3
ma 29 jun 2020 17:00 - 20:00 uurVergadering MR
ma 29 jun 2020 20:00 - 22:00 uurVergadering OR
wo 01 jul 2020 11:00 - 16:00 uurKennismakingsmiddag nieuwe brugklassen
wo 01 jul 2020 15:00 - 17:00 uurDiplomering M4 Hoflaankerk
wo 01 jul 2020 18:30 - 21:30 uurDiplomering V6 Hoflaankerk
do 02 jul 2020 18:30 - 21:30 uurDiplomering H5 Hoflaankerk
ma 06 jul 2020Toetsweek 3 inhaalochtend onderbouw
ma 06 jul 2020 - di 7 jul 2020Toetsweek 3 uitloop M3 H4 V4 V5
di 07 jul 2020PTA toets lichamelijke opvoeding De Bunker M3 H4 V4 V5
wo 08 jul 2020Cijferinvoer toetsweek 3 onderbouw
wo 08 jul 2020Inhaalkennismakingsmiddag nieuwe brugklassen
do 09 jul 2020Inzage toetsen onderbouw
vr 10 jul 2020Cijferinvoer toetsweek 3 M3 H4 V4 V5 voor 10.00 uur
vr 10 jul 2020Voorbespreking eindrapportvergadering mentoren (cijfersysteem op slot)
vr 10 jul 2020 11:00 - 13:00 uurInzage toetsen M3 H4 V4 V5 vanaf 11.00 uur
ma 13 jul 2020 - di 14 jul 2020Eindrapportvergaderingen
di 14 jul 2020 08:30 - 09:30 uurHerexamen V5 Maatschappijleer
di 14 jul 2020 21:00 - 02:00 uurSchoolfeest
wo 15 jul 2020 14:00 - 15:00 uurCommissie buiten de norm
do 16 jul 2020 09:00 - 12:00 uurEindrapportuitreiking
do 16 jul 2020 14:00 - 16:00 uurTennistoernooi personeel
vr 17 jul 2020 11:00 - 14:00 uurEindplenaire
za 18 jul 2020 - zo 30 aug 2020Zomervakantie (school gesloten)
ma 20 jul 2020 09:00 - 15:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie
di 21 jul 2020 09:00 - 15:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie
wo 22 jul 2020 09:00 - 12:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie
Vandaag

:
:

Aanvraag extra verlof

De school kan tien schooldagen of minder verlof buiten de schoolvakanties verlenen. Aanvragen voor meer dan tien schooldagen dienen gericht te worden aan de afdeling Leerplicht van de gemeente Rotterdam. Volgens de Leerplichtwet kan slechts in uitzonderlijke gevallen extra verlof gegeven worden. Algemene informatie hierover kunt u vinden in de folder van JOS Rotterdam. Antwoorden op vragen rond leerplicht kunt u vinden via de site van JOS.

De school hanteert een verzuimprotocol dat u hier vindt. In het protocol staan de regels rond aanvraag en toekenning van extra verlof uitgebreid beschreven. Extra verlof moet in eerste instantie aangevraagd worden via de betrokken teamleider van de afdeling van de leerling. Daartoe dient u het formulier “Aanvraag extra verlof” in te leveren dat u hier kunt downloaden. Verlof moet, behoudens calamiteiten, uiterlijk vijf weken voorafgaand aan de eerste verlofdag aangevraagd worden. Verlof kan alleen toegekend worden als gevraagde bewijsstukken overlegd kunnen worden. In geval van twijfel kunt u altijd, bij voorkeur per e-mail, contact opnemen met de betrokken teamleider. Zie ook: Informatie extra verlof JOS.