Agenda 2019-2020
do 29 aug 2019 8:00 - 15:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie (beide gebouwen)
vr 30 aug 2019 8:00 - 15:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie (beide gebouwen)
ma 2 sep 2019 8:30 - 16:10 uurStart schooljaar personeel (leerlingen vrij) (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 8:45 - 9:15 uurInloop met koffie/thee voor personeel (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 9:15 - 10:00 uurStartplenaire personeel (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 10:00 - 12:15 uurWarme overdracht van alle leerlingen mentoraat personeel (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 10:30 - 11:45 uurVergadering team OOP (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 12:15 - 12:30 uurPersoneelsfoto (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 12:30 - 13:00 uurLunch personeel (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 13:00 - 14:30 uurKoers van de school de komende jaren (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 14:30 - 15:45 uurInstructies Office 365 en Magister voor team OOP (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 14:30 - 15:45 uurStartbijeenkomst (mentoren)teams personeel (Mecklenburglaan)
ma 2 sep 2019 16:00 - 18:00 uurDrankje personeel in Restaurant De Tuin van de Vier Windstreken (elders)
di 3 sep 2019 9:00 - 9:30 uurCentrale opening personeel (Mecklenburglaan)
di 3 sep 2019 9:30 - 12:00 uurSectievergaderingen: vakwerkplannen, PTO/PTA, begeleiding nieuwe collega???s (Mecklenburglaan)
di 3 sep 2019 12:00 - 12:45 uurLunch personeel (Mecklenburglaan)
di 3 sep 2019 13:00 - 13:45 uurOntvangst leerlingen H5 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
di 3 sep 2019 13:00 - 14:00 uurOntvangst leerlingen klas 2 + HV3 (Mecklenburglaan)
di 3 sep 2019 13:30 - 14:15 uurOntvangst leerlingen M3 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
di 3 sep 2019 14:00 - 14:45 uurOntvangst leerlingen H4 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
di 3 sep 2019 14:30 - 15:15 uurOntvangst brugklasleerlingen met ouders in de Hoflaankerk
di 3 sep 2019 14:30 - 15:15 uurOntvangst leerlingen V4 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
di 3 sep 2019 15:00 - 15:45 uurOntvangst leerlingen M4 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
di 3 sep 2019 15:00 - 19:30 uurStrandwandeling H4 (elders)
di 3 sep 2019 15:30 - 16:15 uurOntvangst brugklasleerlingen (zonder ouders) (Mecklenburglaan)
di 3 sep 2019 15:30 - 16:15 uurOntvangst leerlingen V6 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
di 3 sep 2019 16:00 - 16:45 uurOntvangst leerlingen V5 in de aula Palestinastraat (Ramlehweg)
wo 4 sep 2019Start lessen volgens rooster (beide gebouwen)
wo 4 sep 2019 8:30 - 16:00 uurSchoolfotograaf onderbouw (Mecklenburglaan)
do 5 sep 2019 8:30 - 16:00 uurSchoolfotograaf M4 H5 V6 (Ramlehweg)
ma 9 sep 2019 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
di 10 sep 2019 8:30 - 16:00 uurSchoolfotograaf M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
di 10 sep 2019 12:00 - 12:10 uurOntruimingsoefening Mecklenburglaan (Mecklenburglaan)
do 12 sep 2019 12:00 - 12:10 uurOntruimingsoefening Ramlehweg (Ramlehweg)
ma 16 sep 2019 - vr 20 sep 2019Diataal en Diacijfer (Mecklenburglaan)
di 17 sep 2019 19:00 - 21:00 uurKennismakingsavond ouders H3 en V3 (Mecklenburglaan)
di 17 sep 2019 19:00 - 21:00 uurKennismakingsavond ouders brugklassen (Mecklenburglaan)
wo 18 sep 2019 18:30 - 19:30 uurKennismakingsavond ouders M3 (Ramlehweg)
wo 18 sep 2019 18:30 - 19:30 uurKennismakingsavond ouders V4 (Ramlehweg)
wo 18 sep 2019 19:30 - 20:30 uurKennismakingsavond ouders M4 (Ramlehweg)
wo 18 sep 2019 19:30 - 20:30 uurKennismakingsavond ouders V5 (Ramlehweg)
do 19 sep 2019 18:30 - 19:30 uurKennismakingsavond ouders H4 (Ramlehweg)
do 19 sep 2019 19:00 - 21:00 uurKennismakingsavond ouders klas 2 (Mecklenburglaan)
do 19 sep 2019 19:30 - 20:30 uurKennismakingsavond ouders H5 (Ramlehweg)
do 19 sep 2019 20:30 - 21:30 uurKennismakingsavond ouders V6 (Ramlehweg)
ma 23 sep 2019Deze week leerlingenplatforms (beide gebouwen)
ma 23 sep 2019 - wo 25 sep 2019Werkweek 1e klassen (elders)
do 26 sep 2019Trainingsdag deel docenten (SLO)
za 28 sep 2019 - wo 2 okt 2019Reis Rome V5 (elders)
ma 30 sep 2019 8:30 - 9:30 uurVergadering expertgroep (Ramlehweg)
ma 7 okt 2019Cijfercontrole examendossiers M4 H5 V6 (Ramlehweg)
ma 7 okt 2019 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
ma 14 okt 2019Sportdag klas 2 hockey/voetbal (elders)
ma 14 okt 2019Deze week leerlingenplatforms (beide gebouwen)
ma 14 okt 2019 8:30 - 9:30 uurGebouwenvergadering (beide gebouwen)
do 17 okt 2019Pakkendag (beide gebouwen)
do 17 okt 2019BHV herhaalcursus (beide gebouwen)
za 19 okt 2019 - zo 27 okt 2019Herfstvakantie (school gesloten)
ma 28 okt 2019Ontwikkeldag 1 (leerlingen vrij) (beide gebouwen)
ma 28 okt 2019Open lessen basisscholen op uitnodiging (Mecklenburglaan)
ma 28 okt 2019Visitatie SLO-partners formatief evalueren (beide gebouwen)
ma 28 okt 2019 8:30 - 9:30 uurVergaderingen secties (beide gebouwen)
wo 30 okt 2019 15:00 - 16:30 uurStart 1e lessenserie Technasium groep 8 (Mecklenburglaan)
ma 4 nov 2019 - vr 8 nov 2019SE1 (Ramlehweg)
ma 4 nov 2019 8:30 - 9:30 uurVergadering expertgroep (Ramlehweg)
ma 4 nov 2019 17:00 - 20:00 uurVergadering MR (Ramlehweg)
ma 4 nov 2019 20:00 - 22:00 uurVergadering OR (Ramlehweg)
di 5 nov 2019FLL klassenfinale (Mecklenburglaan)
do 7 nov 2019Dag van de Bovenbouw H3 V3
do 7 nov 2019FLL klassenfinale (Mecklenburglaan)
ma 11 nov 201940 minuten rooster (beide gebouwen)
ma 11 nov 2019Klassenbespreking klas 1 (klas 2 en 3 op aanvraag) (Mecklenburglaan)
ma 11 nov 2019 8:30 - 9:10 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
di 12 nov 2019Ontwikkeldag 2 (leerlingen vrij) (beide gebouwen)
di 12 nov 2019Open lessen basisscholen op uitnodiging (Mecklenburglaan)
wo 13 nov 2019 - vr 15 nov 201940 minuten rooster (beide gebouwen)
do 14 nov 2019Klassenbespreking klas 1 (klas 2 en 3 op aanvraag) (Mecklenburglaan)
ma 18 nov 2019Cijferinvoer SE1 voor 11.00 uur (Ramlehweg)
ma 18 nov 2019 - vr 22 nov 2019Toetsweek 1 (beide gebouwen)
wo 20 nov 2019Aanvraag herkansingen SE1 M4 H5 (Ramlehweg)
wo 20 nov 2019Studiebeursplus H4 V4 (elders)
wo 20 nov 2019Open lessen groep 8 (Mecklenburglaan)
ma 25 nov 2019Toetsweek 1 uitloop M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
ma 25 nov 2019Opstarten SLC1 (Mecklenburglaan)
ma 25 nov 2019Deze week leerlingenplatforms (beide gebouwen)
ma 25 nov 2019 8:30 - 9:30 uurVergaderingen schoolleiding en sectievoorzitters (Ramlehweg)
di 26 nov 2019 8:30 - 11:20 uurHerkansingen SE1 M4 en H5 (Ramlehweg)
do 28 nov 2019 19:00 - 21:00 uurVoorlichtingsavond ouders leerlingen groep 8 (Mecklenburglaan)
di 3 dec 2019Cijferinvoer toetsweek 1 + digitale opmerkingen (beide gebouwen)
wo 4 dec 2019Open lessen groep 8 (Mecklenburglaan)
do 5 dec 2019Aanvraag herkansingen SE1 V6 (Ramlehweg)
do 5 dec 2019 8:30 - 12:10 uurLesuur 1 t/m 4: Sinterklaasviering alle brugklassen
do 5 dec 2019 12:50 - 16:00 uurActiviteiten met mentorklassen vanaf de tweede klassen
vr 6 dec 2019Cijferinvoer herkansingen SE1 (Ramlehweg)
vr 6 dec 2019Aanvraag herkansingen 1 onderbouw (Mecklenburglaan)
vr 6 dec 2019Aanvraag herkansingen 1 M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
ma 9 dec 2019Uiterste datum wijzigen vakkenpakket M3 H4 V4 (Ramlehweg)
ma 9 dec 2019 - wo 11 dec 2019SLC1 (Mecklenburglaan)
ma 9 dec 2019 - wo 11 dec 2019Rapporten uitdelen aan ouders en leerlingen (middag/avond) (beide gebouwen)
ma 9 dec 2019 8:30 - 9:30 uurVergadering expertgroep (Ramlehweg)
ma 9 dec 2019 17:00 - 20:00 uurVergadering MR (Ramlehweg)
ma 9 dec 2019 20:00 - 22:00 uurVergadering OR (Ramlehweg)
di 10 dec 2019Topmiddag M3 M4 (Ramlehweg)
di 10 dec 2019Herkansingen SE1 V6 (Ramlehweg)
do 12 dec 2019Excursie naar Düsseldorf lesgroepen Duits M4 H4 (elders)
do 12 dec 2019Excursie naar Lille lesgroepen Frans M4 H4 (elders)
vr 13 dec 2019Paarse vrijdag (beide gebouwen)
ma 16 dec 2019PWS-verslag inleveren H5 V6 (Ramlehweg)
ma 16 dec 2019 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
di 17 dec 2019Herkansingen 1 M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
di 17 dec 2019 19:00 - 20:30 uurKlankbordgroep ouders (Ramlehweg)
wo 18 dec 2019 - do 19 dec 2019Schoolfeest (Superdisco, Schiedamse Vest 91A, Rotterdam)
do 19 dec 2019 12:30 - 16:30 uurKerstactiviteiten (beide gebouwen)
vr 20 dec 2019Kerstplenaire personeel (leerlingen vrij) (Mecklenburglaan)
za 21 dec 2019 - zo 5 jan 2020Kerstvakantie (school gesloten)
ma 6 jan 2020 8:30 - 10:00 uurNieuwjaarsontbijt personeel (leerlingen eerste twee uur vrij) (Mecklenburglaan)
di 7 jan 2020Cijferinvoer herkansingen 1 M3 H4 V4 V5 (Ramlehweg)
di 7 jan 2020 18:30 - 19:30 uurVoorlichtingsavond profielkeuze H3 (Mecklenburglaan)
di 7 jan 2020 20:00 - 21:00 uurVoorlichtingsavond profielkeuze V3 (Mecklenburglaan)
wo 8 jan 2020 - vr 10 jan 2020SE2 (Ramlehweg)
wo 8 jan 2020 15:00 - 16:30 uurStart 2e lessenserie Technasium groep 8 (Mecklenburglaan)
do 9 jan 2020Herkansingen 1 onderbouw (Mecklenburglaan)
do 9 jan 2020 19:00 - 20:00 uurVoorlichtingsavond profielkeuze M2 (Mecklenburglaan)
ma 13 jan 2020Deze week leerlingenplatforms (beide gebouwen)
ma 13 jan 2020 - vr 17 jan 2020SE2 (Ramlehweg)
di 14 jan 2020 19:00 - 21:00 uurVoorlichtingsavond ouders leerlingen groep 8 (Mecklenburglaan)
vr 17 jan 2020Cijferinvoer herkansingen 1 onderbouw (Mecklenburglaan)
ma 20 jan 2020 - vr 24 jan 2020Wiskunde olympiade V1-V5 ronde 1 (beide gebouwen)
ma 20 jan 2020 8:30 - 9:30 uurCito Frans H5 (Ramlehweg)
ma 20 jan 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen secties (beide gebouwen)
wo 22 jan 2020Open lessen groep 8 (Mecklenburglaan)
wo 22 jan 2020 8:30 - 9:30 uurCito Frans V6 (Ramlehweg)
do 23 jan 2020 19:00 - 21:00 uurSOS-avond H4 V4 verplicht (H5 V5 V6 vrijwillig) (Ramlehweg)
vr 24 jan 2020 8:30 - 9:30 uurCito Frans M4 (Ramlehweg)
ma 27 jan 2020Cijferinvoer SE2 (Ramlehweg)
ma 27 jan 2020 - do 30 jan 2020Wiskunde olympiade V1-V5 ronde 1 (beide gebouwen)
ma 27 jan 2020 - vr 31 jan 202040 minuten rooster (beide gebouwen)
ma 27 jan 2020 - vr 31 jan 2020Speeddate (beide gebouwen)
ma 27 jan 2020 8:30 - 9:30 uurVergadering expertgroep (Ramlehweg)
di 28 jan 2020 19:30 - 20:30 uurVoorlichtingsavond doorstroom M4-H4 en H5-V5 (Ramlehweg)
wo 29 jan 2020Aanvraag herkansingen SE2 (Ramlehweg)
wo 29 jan 2020 19:30 - 21:00 uurVoorlichtingsavond Technasium klas 2 (Mecklenburglaan)
wo 29 jan 2020 19:30 - 21:00 uurVoorlichtingsavond Technasium klas 3 (Mecklenburglaan)
ma 3 feb 2020Basketbal-/volleybaltoernooi 3e klassen (elders)
ma 3 feb 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
ma 3 feb 2020 17:00 - 20:00 uurVergadering MR (Ramlehweg)
ma 3 feb 2020 20:00 - 22:00 uurVergadering OR (Ramlehweg)
di 4 feb 2020 12:50 - 16:10 uurBasketbal-/volleybaltoernooi 3e klassen (elders)
wo 5 feb 2020Ontwikkeldag 3 (leerlingen vrij) (beide gebouwen)
do 6 feb 2020Herkansingen SE2 (Ramlehweg)
do 6 feb 2020 12:50 - 16:10 uurBasketbal-/volleybaltoernooi 3e klassen (elders)
vr 7 feb 2020 16:00 - 20:00 uurOpen middag en avond (Mecklenburglaan)
ma 10 feb 2020 - di 11 feb 2020Presentaties PWS H5 V6 (Ramlehweg)
ma 10 feb 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen schoolleiding en sectievoorzitters (Ramlehweg)
wo 12 feb 2020 17:00 - 21:00 uurOuderavond (aanmelden in Magister) (Ramlehweg)
vr 14 feb 2020Cijferinvoer herkansingen SE2 (Ramlehweg)
ma 17 feb 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen secties (beide gebouwen)
do 20 feb 2020 19:30 - 22:00 uurCulturele avond (Aula Mecklenburglaan)
za 22 feb 2020 - zo 1 maa 2020Voorjaarsvakantie (school gesloten)
ma 2 maa 2020 8:30 - 9:30 uurVergadering expertgroep (Ramlehweg)
di 3 maa 2020Schrijversdag onderbouw en M3 (Mecklenburglaan)
wo 4 maa 2020Meesterproeven o&o H5 V6 (Ramlehweg)
ma 9 maa 2020Deze week leerlingenplatforms (beide gebouwen)
ma 9 maa 2020 - do 12 maa 202040 minutenrooster (beide gebouwen)
ma 9 maa 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
vr 13 maa 2020Ontwikkeldag 4 (leerlingen vrij) (beide gebouwen)
vr 13 maa 2020Wiskunde olympiade V1-V5 ronde 2 (beide gebouwen)
ma 30 maa 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen secties (beide gebouwen)
ma 6 apr 2020 8:30 - 9:30 uurVergadering expertgroep (Ramlehweg)
ma 6 apr 2020 17:00 - 20:00 uurVergadering MR (Ramlehweg)
ma 6 apr 2020 20:00 - 22:00 uurVergadering OR (Ramlehweg)
vr 10 apr 2020Goede Vrijdag (school gesloten) (beide gebouwen)
vr 10 apr 2020 - ma 13 apr 2020Paasvakantie (school gesloten)
ma 20 apr 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
do 23 apr 2020Start Ramadan (beide gebouwen)
do 23 apr 2020 - di 5 mei 2020Meivakantie (school gesloten)
do 21 mei 2020 - zo 24 mei 2020Hemelvaartvakantie, Suikerfeest (school gesloten)
ma 25 mei 2020Deze week leerlingenplatforms (beide gebouwen)
ma 25 mei 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen schoolleiding en sectievoorzitters (Ramlehweg)
ma 25 mei 2020 17:00 - 20:00 uurVergadering MR (Ramlehweg)
ma 25 mei 2020 20:00 - 22:00 uurVergadering OR (Ramlehweg)
za 30 mei 2020 - ma 1 jun 2020Pinkstervakantie (school gesloten)
ma 22 jun 2020 8:30 - 9:30 uurVergaderingen teams en mentoren (beide gebouwen)
ma 29 jun 2020 - ma 6 jul 2020Toetsweek 3 (beide gebouwen)
ma 29 jun 2020 17:00 - 20:00 uurVergadering MR (Ramlehweg)
ma 29 jun 2020 20:00 - 22:00 uurVergadering OR (Ramlehweg)
wo 1 jul 2020 - do 2 jul 2020Kennismakingsmiddag nieuwe brugklassen
ma 6 jul 2020 - wo 8 jul 2020inleveren geleende laptop bij dhr. Koppenol
di 7 jul 2020Inhaaltoetsen Mecklenburglaan en Ramlehweg
di 7 jul 2020 - wo 8 jul 2020kennismaking nieuwe brugklassen
wo 8 jul 2020Cijferinvoer toetsweek 3 (Mecklenburglaan en Ramlehweg)
do 9 jul 2020Inzage toetsen (Mecklenburglaan en Ramlehweg)
do 9 jul 2020 - vr 10 jul 2020Bevorderingsoverleg
ma 13 jul 2020 - di 14 jul 2020Eindrapportvergaderingen (beide gebouwen)
ma 13 jul 2020 - vr 17 jul 2020Inleveren schoolboeken 2019-2020
vr 17 jul 2020 11:00 - 14:00 uurEindplenaire (Mecklenburglaan)
za 18 jul 2020 - zo 30 aug 2020Zomervakantie (school gesloten)
ma 20 jul 2020 9:00 - 15:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie (beide gebouwen)
di 21 jul 2020 9:00 - 15:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie (beide gebouwen)
wo 22 jul 2020 9:00 - 12:00 uurschool geopend tijdens zomervakantie (beide gebouwen)
Vandaag

:
: